I veshur sportiv dhe duke shëtitur në një kopsht plot gjelbërim. Kështu e ka nisur ditën Presidenti i Republikës Ilir Meta.

Ai shihet i qeshur dhe shkruan “Oksigjen Pranveror”, duke iu referuar këtu majit, muajit që ndodhemi dhe që ka nisur me temperatura të larta.

Sakaq, presidenti ka publikuar foto të shumta këto kohë, duke nisur që me urimin për ditëlindjen e djalit, Besarit, e deri tek fotot ku shfaqet me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb