27 vjet pas daljes në sallat e kinemasë të ‘I vetëm në shtëpi’ Macaulay Culkin kthehet sërish nën petkun e Kevin McCallister.

Aktori 38 vjeçar ka rihyrë në shtëpinë e një prej filmave më të famshëm të krishtlindjeve për të xhiruar një spot publicitar të Google.

Falë një asistence, aksionet që bënte dikur në skenën e filmit të famshëm i rezultojnë më të thjeshta.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb