ELBASAN

Persona të paidentifikuar i kanë vënë zjarrin një masivi me mbeturina.

Si rezultat i përhapjes së flakëve të zjarrit, rrezikohen dy banesa private.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e spitalit. Në vendngjarje kanë shkuar dy makina të shërbimit zjarrfikësit.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb