Trajneri Pioli mbeti pa medalje kampioni mbrëmë, pasi ajo që kishte, iu vodh nga një tifoz.Personi që bëri diçka të tillë nuk rezistoi dot dhe zgjodhi të bëjë një postim në rrjetet sociale, ku shkruan: “Faleminderit Pioli”. Video ka bërë bujë, me shpërndarjet që kanë qenë të shumta.

 

 

 

 

 

 

Tashmë do të nisin kërkimet për gjetjen e tifozit hajdut. Kujtojmë që Liga Italiane qetësoi trajnerin Pioli, duke i zëvendësuar medaljen e humbur me një tjetër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: