Në muajin maj prezantuesi i shumë komentuar, Hermes Nikaj, i njohur si “Zogu i Tiranës”, u lirua nga Burgu 313, ku qëndroi për gati 5 muaj. Ai u arrestua pas përgjimeve telefonike, mesazheve dhe vëzhgimeve në terren për ‘shfrytëzim prostitucioni’ dhe ‘prostitucion’.

Por ndërsa vuan ende dënimin në kushtet e shtëpisë Hermes bëhet i gjallë në rrjetet sociale. Ai ka postuar foton e parë pas kaq shumë kohësh.

Hermes shfaqet me një pamje ndryshe, me mjekër dhe i transformuar nga “arresti në shtëpi”, pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi.

“Ne ‘arrest shtepie’, jena bo icik me shku te berberi po s’dalim dot ca me bo”, shkruan Hermesi krah fotos.

 640 0 5f6e1c3d855a0
640 0 5f6e1c3d855a0

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: