Një 10-vjeçar rezultonte i zhdukur që prej mbrëmjes së djeshme.

Ishte nëna Fatjona Ludi , 32-vjeç e cila bërë kallëzimin e në polici për zhdukjen e fëmijës së saj.

‘BalkanWeb’ mëson se pas disa orëve i zhdukur fëmija 10-vjeçar fatmirësisht është gjetur

Më herët*

“Në Komisariatin e Policisë Nr. 4 është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasja F. L., 32 vjeçe, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj 10 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftim.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb