Gjykata kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka liruar automjetin e blinduar të ish-kreut të Bandës së Durrësit, Lulzim Berisha.

Lajmi është bërë i ditur për ‘BalkanWeb’ nga gazetarja Klodiana Lala. Mjeti ishte sekuestruar në kuadër të operacionit Forca e Ligjit. Sipas avokatit të Lulzim Berishës, Detar Hysi pasuria e klientit të tij është e ligjshme.

Lala pohoi se OFL nuk pati rezultat për sekuestrimin e ndonjë pasurie për ish-kreun e Bandës së Durrësit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb