Një i ri në Kinë i kishte marrë shokut të tij një makinë “Ferrari”, e cila kushtonte afërsisht 600 mijë paund.

I riu i njohur si Jin, pasi ka marrë drejtimin e automjetit, e ka përplasur atë anash rrugës.

Jin humbi kontrollin e automjetit, teksa po parakalonte një veturë në rrugët e qytetit Tongli në provincën kineze Jiangsu.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: