Mes Mauro Icardi dhe Wanda Nara jo vetëm që nuk ka më paqe, por tashmë është kthyer në luftë frontale. Ish -sulmuesi i PSG ka vendosur të shkarkojë ish-bashkëshorten e tij, e cila në vitet e fundit ka qenë edhe agjentja e tij.

Për të bërë publike këtë vendim kanë menduar mediat turke që e bëjnë të sigurt këtë vendim të Icardi-t, një lajm që po xhiron në rrjet. Icardi i ka kërkuar drejtuesve të Galatasaray të mos paguajnë më Wanda Nara-n për punën e prokuratores. Ky vendim i Icardi-t i kushton Wanda Nara-s afro 1 milion euro.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Orët e fundit, Wanda është parë në Stamboll së bashku me fëmijët e sajë, ndërsa në këtë moment të vështirë në krah i ka dalë ishte bashkëshorti i tij, Maxi Lopez.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: