ITALI

Sot është një ditë e veçantë në shtëpinë Icardi, pasi bashkëshortja e tij Wanda Nara feston 32-vjetorin e lindjes. Për këtë arsye Maurito nuk është kursyer aspak për dhuratën e bashkëshortes.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ai i ka dhuruar asaj një makinë Bentley të zezë që kushton rreth 200 mijë euro. Bashkëshortja e futbollistit të Interit ka publikuar në profilin e saj të Instagram një foto të makinës me fjongo ku dhe falënderon Icardin.

“Edhe pse gjithmonë kërkon të më surpizosh, je dhe do të mbetesh gjithmonë dhurata ime më e madhe. Por nuk do rresht se falënderuari për këtë surprizë”-shkruan Wanda në Instagram.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb