TIRANË

Protestuesit kanë përzënë deputetin Kujtim Gjuzi i cili iu është afruar teksa protestonin para kryeministrisë kundër maskave. Gjuzi ka kaluar pranë por protestuesit nuk e kanë pritur mirë duke e përzënë dhe madje fyer.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb