Mauro Ikardi ka vendosur të paraqesë shtëpinë e tij të re në Instagram. Protagonist prej muajsh në lidhje me merkaton në dalje të Interit, me shumë oferta nga klube të ndryshme që janë kthyer pas, ish-kapiteni zikaltër ka postuar një fotografi që prezanton shtëpinë e tij të re në… Milano.

Ikardi Shtepia
Ikardi Shtepia

“Shtëpia ime e re është drejt përfundimit”, ka postuar duke marrë aprovimin e shpejtë të ëanda Narës në koment. Nëse nga pikëpamja rezidenciale e ardhmja e Ikardit duke e qartë, nga ajo futbollistike, pasi Interi i ka bërë të qartë se argjentinasi është jashtëprojektit, mbetet një pikëpyetje e madhe në lidhje me të ardhmen e tij.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: