Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku ka reaguar menjëherë pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj.


Përmes një postimi në Facebook, Çitaku shkruan se kjo nuk është drejtësi.


“Kjo nuk është drejtësi.#RamushHaradinaj”, ka shkruar Çitaku.


Ramush Haradinaj njoftoi sot dorëheqjen e parevokueshme nga posti i kryeministrit, duke cuar vendin në zgjedhje të parakoshme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb