Iker Kasijas ka trembur të gjithë botën e futbollit, teksa është ushtruar me urgjencë në spital për shkak të një ataku kardiak që ka tronditur jo pak portierin e Portos.

Ish-gardiani i Real Madridit dhe Kombëtares së Spanjës, është shtruar me urgjencë në “CUF Porto Hospital”, ndërsa pas ndihmës së parë, gjendja shëndetësore e tij është normalizuar. Portieri mbetetet nën vëzhgimin e mjekëve.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb