Gjermani-Japoni u ndoq me interes në të gjithë botës, por një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur në Vietnam.

40 mijë tifozë ishin futur në youtube me idenë si po ndiqnin live këtë sfidë, por në fakt ata po shinin një ndeshje virtuale në FIFA23, kur e kuptuan ishte shumë vonë.

Ky lajm është bërë publik nga mediat lokale të cilat shtuan se në këtë periudhë kanale të tilla në youtube po përjetojnë një boom të vërtetë klikimesh.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: