Autoritetet greke kanë shkatërruar një bandë kriminale të miturish në Zografou.

Mediat greke shkruajnë se një bandë të miturish, 16-vjeçarësh hynin me forcë duke thyer bravat  në dhomat ke konvikteve studentore në Zografou.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Të miturit, të modeluar sipas mafies së kampusit dhe bosit të madh “Esko”, shisnin kokainë online në të gjithë Greqinë dhe grabitnin dyqanet në zonën e Athinës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: