TIRANE – Velina e ‘Xing me Ermalin’ tashmë njihet nga të gjithë për format e saj bombastike. Kejvina Kthella e djeg rrjetin me postimet e nxehta që bën në ‘Instagram’.


Me ose pa qëllim, Kejvina është gjithmonë provokuese. Këtë e ka treguar më së miri edhe në videon e fundit e publikuar në profilin e saj në ‘Instagram’. Ajo shfaqet gjatë provave me Ermalin.


Ndërkohë që po bënte stretching, Kejvinës padashur i zbërthehen kopsat e këmishës,ndërkohë që gjoksi i saj shpërthen para kameras.Velina ka tentuar të mbulohet menjëherë ndërsa Ermal Mamaqi ia ka plasur të qeshuri.


Pak stretching ?‍♀️ ?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: