Është mësuar të tregojë këmbët kur vrapon nga një anë e fushës në tjetrën, por këtë herë Serena Williams ka pasur një incident hot larg nga terreni i lojës, me një veshje që i ka bërë një shaka të shëmtuar përpara aparateve fotografike.

Tenistja, teksa dilte nga një intervistë televizive, ka treguar të brendshmet, pasi fustani i shkurtër që kishte veshur në mënyrë të pavullnetshme e ka lënë gjysmë të zhveshur.

Për Serenen pak siklet, por me një buzëqeshje të bukur… e ka kaluar situatën.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb