Kaia Gerber sapo ka mbushur 18 vjeç dhe është më seksi se asnjëherë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në Paris Fashion Week vajza e Cindy Crawford i ka lënë të gjithë me gojë hapur në pasarelë.

E veshur me një xhaketë të hapur të zezë, ku i duket gjoksi zbuluar, Kaia është dukur e mrekullueshme.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb