A04d4c4c 4cc3 4dc3 9168 Cec340bc5201
A04d4c4c 4cc3 4dc3 9168 Cec340bc5201
Ff83987e C134 4c8c 9f35 8173fa3e3594
Ff83987e C134 4c8c 9f35 8173fa3e3594
De8bb6fd Efe4 4804 A9ff Ae012d27ff3c
De8bb6fd Efe4 4804 A9ff Ae012d27ff3c

Këngëtarja e famshme Miley Cyrus u përball me një incident të sikletshëm në skenë, ndërsa këndonte natën e ndërrimit të viteve në Miami.

Asaj i ka rënë pjesa e sipërme e veshjes, duke mbetur pa gjë fare.

Për këtë arsye, 29-vjeçarja ka nxituar në prapaskenë për t’u ndërruar.

Cyrus është e njohur për skandalet e shumta, por këtë radhë duket se incidenti ka ndodhur rastësisht.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: