VLORË- Një incident ka ndodhur në Vlorë sot në mesditë. Një palmë është rrëzuar mbi rrugë duke zënë poshtë një automjet.

Mësohet se palma ishte kalbur dhe ka rënë mbi një makinë “Audi” me targë AA 865 LU. Janë dashur disa minuta për të larguar palmën ndërsa kjo gjë ka krijuar vështirësi edhe në qarkullim.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: