Ingrid Gjoni e ka pritur vitin e ri në SHBA. Krahas koncerteve për bashkatdhetarët në Amerikë, këngëtarja ka realizuar edhe një set fotografik shumë interesant.
E veshur kuq e zi dhe me simbolet e flamurit tonë kombëtarë, ish pjesëmarrësja në ‘Dance with me’ është shfaqur e mrekullueshme nëpër rrugët e Manhatanit. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb