Ka disa ditë që publikon fotografi ku shfaq vetëm të pasmet në plazh.

Por, kësaj here, Ingrit Gjoni siç duket i ka harruar ato dhe po ekspozon diçka tjetër.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se është veshur me një fustan shumë të hapur.

duke ekspozuar gjoksin.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: