Shefi i Instagramit, Adam Mosseri ka treguar se në javën e ardhshme do ta largojnë opsionin e pëlqimeve.

Sipas tij do të fillojnë t’i marrin këta hapa sa më shpejt që është e mundur mirëpo kjo gjë do të ndodhë në fillim vetëm në Amerikë.

Instagrami është një nga rrjetet sociale me përdorues nga mbarë bota.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: