Pavarësisht se futbolli ka ndalur, klubet vijojnë si normalisht tratativat në merkato. Emri i Marash Kumbullës vazhdon të jtë shumë i lakuar, teksa të tjera sirena angleze ndizen për të ardhmen e talentit shqiptar.

Kumbulla
Kumbulla

Sipas të përditëshmes “L’Arena”, mbrojtësi I kombëtares kuqezi kërkohet edhe nga Çelsi. Duke qëndruar në atë që raporton kjo gazetë, klubi londinez ka parakualuar Inter në garën për të marrë shërbimet e Kumbullës, duke ofruar 23 milion euro për kartonin e tij.
(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb