ITALI

Inter kërkon me ngulm blerjen e Duvan Zapatën. Përfaqësuesit e futbollistit kolumbian do të mbërrijnë në Bergamo për të diskutuar.

Zapata shihet si zëvendësimi ideal për Lukakun tek Interi teksa pengesa e vetme është Atalanta që nuk do të humbasë bomberin e saj.

30-vjeçarit i skadon kontrata në 2023 me Atalantën, por pritet të shihet nëse Inter do e tundojë me ofertën ose jo. Zikaltërit kanë momentalisht në dispozicion Dzekon dhe Lautaron në sulm.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: