Për Nedim Bajramin, numri i skuadrave të interesuara sa vjen e shtohet. Sipas raportimeve të fundit, tashmë për Empolin nuk ka vetëm kërkesa nga Italia, por edhe jashtë saj. Në bazë të asaj që shkruan FirenzeViola.it, Hertha e Berlinit do të ndjekë me kujdes pistën e Nedim Bajramit.

Klubi nga Berlini do të hidhet në aksion në javën e ardhshme, teksa janë të vetdijshëm se Empoli dëshiron 12 milionë euro për mesfushorin shqiptar. Bundesliga mbetet një kampionat i panjohur për lojtarin kuqezi, pasi më parë ka luajtur në Zvicër për Grasshopers. Muaji korrik do të jetë vendimtar për të ardhmen e Bajramit dhe e vetmja gjë që na mbetet të bëjmë ëshë të presim.

Ytyyyyy
Ytyyyyy

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb