Kristjan Asllani nuk është i preferuari i trajnerit Inzaghi. Pak më parë janë publikuar formacionet e ndeshjes së Interit në transfertë me Cremonesen dhe lojtari shqiptar nuk është i përzgjedhur për të luajtur nga minuta e parë.

Edhe pse mungojnë shumë titullarë, është parë e arsyeshme të bëhen të tjera zgjedhje. Inter synon titullin kampion këtë sezon, me pretendentët që janë të shumtë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: