“2016 lets go” kështu shkruan para disa ditës në Instagram Irina Shayk, teksa bën selfie me një bikini të kuqe me perixoma dhe një dekolte shpërthyese.
Pastaj shfaqet në mes të detit e mbështetur në një trung të lartë, sërish me mbathje të vogla dhe vithet e skalitura duke çuar fansat në delir.(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: