Një çift që askush se priste. Irina Shayk dhe Kaney West janë fotografuar së bashku në Provenca, Francë, ku duket se kanë kaluar disa ditë të zjarrta për të festuar ditëlindjen e Reperit. Gjatë kthimit në New York ishin paparacët të cilët po prisnin disa pamje të çiftit të ri dhe vetëm kanë arritur t’i fiksojnë së bashku.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kanye dhe Irina njihen prej kohësh, por prej disa javësh reperi ka filluar të rri më gjatë me modelen. Sipas disa burimeve të Daily Mail të dy kanë kaluar tre ditë në një resort në Provenza, me rastin e 44 vjetorit të ditëlindjes së West, por përpara ishin parë disa herë në Neë York së bashku. Sipas të mirë informuarve, ai duket se ka rënë kokë e këmbë pas modeles.

Ndër të tjera në Californi është Kim Kardashian që po përpiqet të shërojë plagët pas divorcit milioner me Kaney. Për të festuar ditëlindjen e tij Kim ka postuar në rrjetet sociale një foto familjare, duke e quajtur ish bashkëshortin ‘dashuri’.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb