Supermodelja Irina Shayk megjithëse shtatëzënë nuk ndalet me aktivitete.

Ajo ka pozuar për revistën “Vogue”, të muajit mars dhe i ka publikuar fotot në adresën e saj në Instagram .

Shayk është në pritje të ëmbël për tu bërë nënë për herë të parë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: