Irina Shayk është shfaqur e mrekullueshme në Paris Fashion Week . Super modelja ishte veshur e gjitha me të bardha, teksa ka treguar këmbët e saj të bukura. 30 vjeçarja seksi kishte këpucë me taka të larta, duke treguar edhe një herë se ajo mban kurorën e më të bukurës.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: