Irina Shayk ka bërë publikim e radhës në rrjetet sociale. Teksa ka pozuar për markën e njohur të këpucëve Tamara Mellon, modelja e famshme ruse shfaqet e mrekullueshme. Shayk ka treguar format e saj perfekte, teksa ekspozon sandalet që ka veshur. Vlen të përmendim faktin se vëmendja është rikthyer tek Shayk pasi u konfirmua lidhja e saj me Kanye West, ish- bashkëshortin e Kim Kardashian.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb