Ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 34 në Costa Rica.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Irina Shayk, ish e dashura e Bradley Cooper, me të cilin modelja ka një vajzë, ka postuar në Instagram disa foto ku tregon format e saj perfekte me bikini.

Pjesazhi ku ajo shfaqet është mahnitës po aq sa dhe format e saj prej top modeleje. Pas ndarjes nga Cooper, Shayk nuk është shfaqur më në publik me ndonjë mashkull tjetër. Ajo duket se po shijon jetën prej beqareje.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb