Irina Shayk është një prej modeleve më të njohura në botë.

Në një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ajo ka bërë të ditur se ka pranuar lule nga “Versace”, në shenjë mirënjohjeje për vizitën e saj në Milano.

“Faleminderit Versace për pritjen e ngrohtë në Milano… nuk po më pritet për sonte” ka shkruar ajo.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb