SPANJE-Irina Shyak ka qenë protagoniste në pasarelën e Bridal Fashion Week të Barcelonës, në javën e modës dedikuar nuseve.
Irina Shyak në vitin e saj radhas, si dëshmitare e markës spanjolle të veshjeve të nuseve Pronovias, ka marrë të gjithë vëmendjen për bukurinë e saj romantike dhe për format e saj më rrumbullake se zakonisht.
Ka nga ato që dyshojnë se modelja ruse është në pritje të fëmijës së parë nga i dashuri i saj aktori Bradley Cooper, ndërsa disa të tjerë mendojnë se është thjesht fustani që i tregon barkun e fryrë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: