Një e çarë e madhe për një të ftuar të mrekullueshme si Irina Shayk e cila ka marrë pjesë në show-n e ‘intimmisima.
Modelja 31 vjeçare, e cila është bërë nënë vetëm 6 muaj më parë tregon një fizik për të pasur zili dhe nxeh natën në pistën e akullt të Veronës.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: