Që nga fundi i marrëdhënies së saj me Bradley Cooper, Irina Shayk vazhdon të jetë e pandalshme. Singel dhe gjithmonë e më nudo, modelja ruse nuk duket aspak e ndrojtur përpara aparatit fotografik.
Pas fotove të Intimissimi dhe seteve fotografike të nxehta se bashku me Adriana Lima për Vogue, tani modelja shfaqet sërish nudo për Calvin Klein.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në fushatën e re Unlocked të brandit amerikan, Irina Shayk është më sensuale se asnjëherë. Totalisht e zhveshur, vetëm me një pale geta rrjete, sandale, por edhe thjesht pa të mbathura, ajo është protagoniste e fushatës së çantave.

Të kuqe, argjendi, të vogla, të mëdha, janë të shumta modelet e sezonit të ri të çantave që Irina publikon, duke mbuluar me to edhe pjesët intime të saj.

Kush tërheq më shumë vëmendjen sipas jush çantat apo Irina e zhveshur?

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb