Irina Shayk ka linja trupore perfekte, të cilat nuk ka frikë t’i tregojë.
Modelja nuk i la shumë vend imagjinatës me imazhet e fundit që ndau me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihej gati për të ecur në sfilatën virtuale të “Mugler’s Spring Summer 2021”, shkruan “Daily Mail”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

35-vjeçarja u shfaq me një veshje me rripa të zinj, teksa pozonte lirshëm përpara kamerave.

Ajo mbante edhe një maskë të zezë, ashtu sikurse edhe taka të larta që i theksonin më shumë këmbët e tonifikuara.
Pozat seksi dhe provokuese nuk janë të panjohura për ndjekësit e supermodeles në rrjete sociale.
Ajo publikon të gjitha arritjet profesionale, siç ishte dhe ajo e fundit me “Oscar de la Renta”.
Përtej karrierës, Irina është nënë e një vajze, Lea De Seine Shayk Cooper, e cila erdhi në jetë nga marrëdhënia me ish-partnerin, Bradley Cooper.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb