Ajo është një nga femrat dhe modelet më të bukura në botë, që mahnit dhe befason sa herë që shfaqet në publik

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Irina Shayk është fotografuar në New York, duke dalë nga një restorant, veshur me nje fustan të kuq, të çarë deri lart në kofshë, duke treguar format e saj perfekte dhe të tonifikuara.

Pavarësisht divoncit nga partneri i saj Bradley Cooper, me te cilin ka dhe një vajzë, modelja ruse duket e mrekullueshme.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: