Irina Shayk është një modele me famë botërore.

  • foto galeri

Ylli i modes me linjat perfekte dhe bukurinë që ka, bëri që të jetë një ndër modelet më të kërkuara në fushën e saj.

Ajo ka sfiluar për brande shumë të rëndësishme madje shpeshherë është cilësuar si “ikonë e bukurisë”.

Së fundmi ajo ka marrë sërish vëmendjen e mediave rozë me fotografinë e fundit ku ka ekspozuar format trupore.

Përsa i takon jetës së saj private, pas historise së gjatë me Cristiano Ronaldon modelja u lidh me aktorin Bradley Cooper, por u ndanë pas rreth 4 viteve bashkëjetese.

Cifti ka një vajzë, që quhet Lea, 3 vjeç.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb