Modelja e famshme, Irina Shayk, ka bërë nje performancë të shkëlqyer në premierën e “Zoolander 2” në New Jork.
Bukuroshja 30-vjeçare ruse dukej mahnitëse e veshur me një fustan të Marc Jacobs, teksa parakalonte në pasarelë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: