Irina Shayk ka treguar trupin e saj të tonifikuar me bikini të vogla të zeza. Bukuroshja ruse emocionoi miliona ndjekësit e saj teksa u pa e mbështetur në një derë druri duke bërë disa foto.

Irina, e cila ka një vajzë Leah me aktorin Bradley Cooper, ka parë ngritje të karrierës së saj vitet e fundit.

Modelja ka folur më parë për rutinën e saj të fitnesit, duke thënë se i pëlqen jiu-jitsu.

“Është një disiplinë japoneze e vetëmbrojtjes, por për shkak se ka shumë kombinime të mundshme lëvizjesh”, tha ajo për Women’s Health për programin që ndjek.

  • foto galeri
  • foto galeri

Sa i përket të ushqyerit, ajo ka deklaruar se megjithëse ka një metabolizëm mjaft të shpejtë, sërish kërkon të gjejë “një ekuilibër mes ushqimit dhe stërvitjes”, pasi siç tha: “kur ha, ha vërtet shumë”.

“Unë jam nga Rusia, kështu që jam rritur me ushqime të shijshme si mish, makarona dhe patate të ziera, por nëse jam duke u përgatitur për një sesion fotografik ose një shfaqje, ha sallate dhe supë për të pasur një bark të sheshtë. Pastaj ha edhe një burger”, tha Shaik me humor.

Shikoni fotot dhe videon e postuar nga Irina Shayk në Instagramin e saj

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb