Një skenë e nxehtë në një event të organizuar në Londër nga stilisti Edward Enninful, i cili është dekoruar me Urdhrin Kalorës i Mbretërisë së Bashkuar.

Në këtë event kanë qenë të pranishëm shumë yje, mes tyre Madonna dhe Kate Moss, por janë Irina Shyak dhe Lara Stone, që i kanë vjedhur skenën të gjithave.
Të dy top modelet kanë zgjedhur një look pothuajse të njëjtë, me fustan që i tregonte dekoltenë.

Më modeste ka qenë dekolteja e Irina Shayk, e cila kishte veshur një fustan të Lanvin, ndërsa fustani i Lara Stone, i stilistes Stella McCartney, ka qenë më shpërthyes.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb