Ajo është një modele me famë ndërkombëtare, por kur nuk është në sfilata Irina Shayk ja kushton pothuajse të gjithë kohën e lirë vajzës së saj të vogël Lea De Seine.

Modelja është fotografuar të shtunën teksa ishte në shoqërinë e vajzës se saj një vjecare, që e ka nga lidhja me aktorin Bradley Cooper, në një park në New York.

32-vjeçarja është shfaqur me një veshje sportive teksa luante me një top futbolli me vajzën Lea.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: