Irina Shayk është shfaqur e mrkullueshme në fotot e fundit. Modelja që tani është në një lidhje me Bradley Cooper është shfaqur si një sirenë deti.

Këto foto ajo i ka ndarë me adhuruesit e saj në llogarinë personale në “Instagram” ku shihet me bikini të zinj ne breg te detit.

“Duke nxjerr bikinit e intimissimoofficial për not” ka shkruar Irina.
(da.xha/BalkanWeb)
irian

irina-shayk-pregnant-fb

irinashayk

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: