Irina Shayk është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të “Audi Night”. Modelja ruse, që ditë më parë festoi ditëlindjen e 30, ishte veshur me një fustan të kuq, të gjatë, që i nxirrte në pah gjoksin.
Në një lidhje dashurie me aktorin amerikan Bradley Coopper që nga prilli i vitit të kaluar, bukuroshja duket se po kalon momente shumë të mira.
Në mbrëmjen e organizuar kanë qenë të pranishëm edhe Gwenyth Paltroë, Lena Gercke, Gregory Porter, Luke Evans, Jason Statham, Ann-Kathrin Brommel dhe Mario Gotze.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: