Irian Shyak është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të festivalit të 75-të të Venecias.

Modelja e mrekullueshme është shfaqur me një fustan të shndritshëm në shoqërinë e stilistes Donatela Versace.

Me taka të larta dhe të verdha dhe me fustanin ngjitur mbas trupit që i tregonte shpinën zbuluar, e dashura e Bradlye Cooper është shfaqur e mrekullueshme, duke i drejtuar të gjithë aparatët fotografik mbi të.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb