Irina Shayk ka publikuar foton e radhës në Instagram.

Modelja e famshme duket se po shijon diellin si mos më mirë e rrethuar nga shume kunguj.

Bukuroshja ruse e veshur me pantallona te shkurtra, eshte mbeshtetur mbi nje kungull dhe shijon rrezet e diellit.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: