Ajo është një ndër modelet më të famshme në botë e cila vetëm pak muaj nga lindja e vajzës së saj shfaqet në superforme.

Irina Shayk në një foto të publikuar në Instagram, buzë detit, tregon një fizik për tu pasur zili.

Me bikini të kuq dhe forma mahnitëse modelja ruse çmend fansat e shumtë.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: